ПАСПОРТНО-ВІЗОВИЙ ПАРТНЕР

Допомога в оформленні
документів

telephone +38 (044) 537-13-53
kievstar +38 (097) 295-53-33 
mts +38 (099) 164-53-33 

Зв'язок online
Додайте нас в Viber. Фахівці Паспортно-візового Партнеру дадуть відповідь на усі ваші питання

Курс евро


Останні відгуки

Кожен відгук оснований на особистому досвіді клієнта

Алина Горбенко  

Спасибо большое, что очень быстро помогли оформить...

Ирина 

Большое спасибо сотрудникам центра за быструю и ка...

Александра Join UP!Ирпень 

Сотрудничаем с паспортно - визовым сервисом уже по...

Залишити відгук Дивитись всі відгуки
Заказать визу
Новини

28.06.2021

Які документи можуть знадобитися для поїздки у відпустку

Для того, щоб уникнути будь-яких, навіть самих дрібних і несподіваних сюрпризів з документами під час відпусток і не зіпсувати ...

28.05.2021

Електронні паспорти вже в Україні

Парламент ухвалив у другому читанні Закон «Про внесення змін до Закону України Про Єдиний державний демографічний реєстр ...

28.03.2021

Отримання ID-картки в 2021 році

ID-карта - це документ нового зразка, що підтверджує особу громадянина України. Він прийшов на зміну паспорту-книжечки в січні ...

Рекомендації мандрівникам. Готівка або кредитка?

Готівка чи кредитка

Ви вже оформили закордонний паспорт в «Паспортно-візовому сервісі» і збираєтеся виїхати в захоплюючу подорож? У будь-якого мандрівника виникає питання - брати з собою валюту готівкою або скористатися банківською карткою. Готівка - об'єкт інтересу злодіїв і шахраїв, яких і за кордоном вистачає. До того ж готівку треба декларувати. Деяку кількість готівки взяти варто, але основні розрахунки плануйте проводити за допомогою банківської карти.

Завдяки мережам Visa і MasterCard Ваша карта приймається в більш ніж 33 мільйонах магазинів по всьому світу. Вона також дозволить Вам розплачуватися онлайн і знімати гроші в банкоматах по всьому світу.

Експерти відзначають, що при поїздці за кордон краще мати з собою карту класу не нижче, ніж Visa Classic або MasterCard Mass. За картками більш низького класу (Visa Electron, Maestro, Cirrus, Plus) недоступний цілий ряд послуг (бронювання номера в готелі, прокат автомобіля, замовлення товару по телефону, оформлення страховки та інше).

Якщо ж Ви - власник «Золотої» карти, то при перебуванні за кордоном вам надається ряд додаткових послуг. Карти класу «голд» надають значну кількість переваг, зокрема: додаткові пільги при бронюванні готелів, оренди авто, компенсація за втрачений багаж, за тривалу затримку рейсу.

Якщо ж «золота» карта вам не по кишені - варто зупинити свій вибір на одній з класичних карт. Така картка не надає додаткових пільг, проте з нею ви можете бути впевнені, що вашу карту візьмуть до оплати в магазині, готелі, кафе або ресторані.

Більшість банкоматів надають можливість вибору мови. Імовірно, Ви зможете вибрати мову, яку розумієте.

Як уникнути непередбачених витрат та інших неприємних моментів при «карткових» розрахунках за кордоном?

Правильно вибирайте валюту рахунку! Однією з основних статей витрат при використанні кредитки за кордоном можуть стати витрати на конвертацію. Вони виникають, якщо валюта вашого рахунку відрізняється від валюти, в якій ви знімаєте гроші в банкоматі або розраховуєтесь в торговій мережі. У такому випадку власник карти може нести витрати як за рахунок курсової різниці, так і за рахунок комісії за конвертацію, яка діє в багатьох банках.

Якщо банкомат «проковтнув» карту

Банкомати розраховані на запобігання шахрайства та можуть забрати Вашу карту в разі багаторазових спроб зняття готівки з неправильним PIN-кодом. Негайно повідомте про подібну ситуацію. На банкоматі повинен бути телефон місцевої служби підтримки. Якщо банкомат знаходиться поруч з відділенням банку, зверніться до персоналу банку. Вас попросять засвідчити особу, пред'явивши відповідні документи. Якщо Ви не можете повернути карту, негайно повідомте про це в Ваш банк.

Неприємна ситуація може трапитися, якщо банкомат видасть невірну суму. Не турбуйтеся - телефонуйте в свій банк. Як правило, банк, якому належить банкомат, мусить побачити помилку і відкоригувати суму транзакції, зв'язавшись з емітентом Вашої картки. Проте, упевніться, що з Вашого рахунку списана правильна сума.

Що робити якщо у Вас вкрали картку?

В цьому випадку необхідно зв'язатися з Вашим банком-емітентом, або зателефонувати в службу підтримки Visa або MasterCard. Так само можете скористатися онлайн сервісом Вашого банку для блокування карти.

Як розрахувати час перебування у країнах Шенгену

 

Всі статті для мандрівників

 

Для получения напишите свой телефон:
Необходимо заполнить поле "Имя, Телефон"