ПАСПОРТНО-ВІЗОВИЙ ПАРТНЕР

Допомога в оформленні
документів

telephone +38 (044) 537-13-53
kievstar +38 (097) 295-53-33 
mts +38 (099) 164-53-33 

Зв'язок online
Додайте нас в Viber. Фахівці Паспортно-візового Партнеру дадуть відповідь на усі ваші питання

Курс евро


Останні відгуки

Кожен відгук оснований на особистому досвіді клієнта

Алина Горбенко  

Спасибо большое, что очень быстро помогли оформить...

Ирина 

Большое спасибо сотрудникам центра за быструю и ка...

Александра Join UP!Ирпень 

Сотрудничаем с паспортно - визовым сервисом уже по...

Залишити відгук Дивитись всі відгуки
Заказать визу
Новини

28.08.2021

ID паспорт України: як оформити в найкоротші терміни

ID-карта - це паспорт громадянина України нового зразка. Отримати такий паспорт може кожен, хто досяг 14-річного віку. &nbs...

29.07.2021

Чек-ліст: що взяти з собою на море?

Напевно, тільки влітку так приємно збирати валізи. Адже саме в цей час року більшість з нас відправляються на морські курорти. ...

28.06.2021

Які документи можуть знадобитися для поїздки у відпустку

Для того, щоб уникнути будь-яких, навіть самих дрібних і несподіваних сюрпризів з документами під час відпусток і не зіпсувати ...

Послуги


Компанія «Паспортно-Візовий Партнер» надає допомогу з оформлення віз, авіаквитків, страховок, на роботу за кордоном, довідок про несудимість, також тури і поїздки в дитячі табори.

Наша компанія є одним з лідерів у даній сфері на ринку України і має великий досвід по роботі з клієнтами. Майже кожен хто звернувся до нас, стає нашим постійним клієнтом.  Компанія «Паспортно-візовий Партнер» завжди надасть Вам консультаційно-інформаційну допомогу з оформлення документів. Звернувшись до нас, Ви знайдете вірного і надійного помічника у вирішенні паспортно-візових питань.

Якщо Ви хочете поїхати за кордон у відпустку, провідати родичів або друзів, у відрядження, то Ви не обійдетесь без закордонного паспорта. Закордонний паспорт - це документ, який дозволяє засвідчити або ідентифікувати людину, що перебуває за кордоном, а також при перетині безпосередньо самого кордону. Термін дії закордонного паспорта становить десять років без права продовження. Після закінчення терміну дії даного документа, необхідно оформляти новий закордонний паспорт.

В даний час в Україні введені в дію біометричні закордонні паспорти.
Біометричний закордонний паспорт виконує такі ж функції, як звичайний закордонний паспорт, з тією різницею, що в ньому міститься вся інформація про власника у вбудованому мікрочіпі. Також в мікрочіпі може перебувати біометрична інформація про людину, така як відбитки пальців або малюнок райдужної оболонки ока. Біометричні паспорти введені в дію в Україні з 2015 року.

Для виїзду за кордон з дітьми необхідно мати дитячий закордонний паспорт або вписати дитину в закордонний паспорт батьків. Дитячий закордонний паспорт введений в Україні з 1 квітня 2015 року. Термін дії такого паспорта становить чотири роки.
Є можливість в отриманні біометричного дитячого закордонного паспорта, при оформленні якого необхідно робити відбитки пальців. Дану процедуру можуть проходити діти з дванадцяти років за згодою батьків. Наша компанія надає професійні консультації при оформленні закордонного паспорта.

Для поїздки за кордон вам одного закордонного паспорта буде недостатньо. Для відвідування зарубіжних країн необхідно отримувати візу. Існує декілька видів віз, які отримують в залежності від мети поїздки. Окремим видом віз є шенгенські візи, які діють на території країн Шенгенської угоди, а таких країн в Європі двадцять сім. Отримавши шенгенську візу, ви зможете вільно відвідувати різні країни, маючи в закордонному паспорті всього одну візу.

Наша компанія «Паспортно-Візовий Партнер» допомогає оформити візи в Болгарію, Угорщину, Іспанію, Грецію, Німеччину, Китай, Литву, Польщу, Італію. Візи можуть бути одноразовими, дворазовими і багаторазовими.
Одноразові візи дозволяють в'їхати в країни Шенгенської угоди один раз протягом певного часу. Після виїзду з країни вдруге в'їхати буде неможливо і термін дії візи закінчиться.
Дворазова віза аналогічна одноразовою, з тією лише різницею, що в'їхати в країну шенгенської угоди можна буде два рази. Після другого виїзду з країни термін візи закінчується, навіть якщо залишиться незакінченим період перебування.
Багаторазова віза дозволяє перетинати кордон країни шенгенської угоди багато разів протягом певного терміну і знаходиться не більше 90 днів на півроку.

Візи можуть бути як довгостроковими, так і короткостроковими. Кожна віза передбачає свої цілі знаходження в країні. Найбільш частими візами, які запитують громадяни України, є польські візи туристичні та робочі. Назва віз говорить сама за себе.

Для получения напишите свой телефон:
Необходимо заполнить поле "Имя, Телефон"