ПАСПОРТНО-ВІЗОВИЙ ПАРТНЕР

Допомога в оформленні
документів

+38 (044) 537-13-53 +38 (099) 164-53-33 +38 (097) 295-53-33
Зв'язок online
Додайте нас в Viber. Фахівці Паспортно-візового Партнеру дадуть відповідь на усі ваші питання
Заказать визу
Останні відгуки

Кожен відгук оснований на особистому досвіді клієнта

Ирина +380504426210

Большое спасибо сотрудникам центра за быструю и ка...

Александра Join UP!Ирпень 0934000774

Сотрудничаем с паспортно - визовым сервисом уже по...

Ирина  

Хочу выразить благодарность сотрудникам паспортно-...

Залишити відгук Дивитись всі відгуки

Курс евро

Розповісти друзям:

Новини

31.05.2018

Літній відпочинок за кордоном

Літній відпочинок за кордоном Вибираючи місце проведення літньої відпустки, українці все частіше вважають за краще вирушати...

26.01.2018

Гірськолижні курорти для початківців та відпочинку з дітьми

Справжня зима поступово приходить в Україну. На жаль, далеко не у всіх регіонах випав сніг, тому українці все частіше вирушають...

07.12.2017

Як відсвяткувати Новий рік: 6 цікавих ідей

Новорічні свята незмінно асоціюються з чудесами і казками. Для дітей це завжди солодощі, іграшки та подарунки від батьків і бли...

Послуги


Компанія «Паспортно-Візовий Партнер» надає допомогу з оформлення віз, авіаквитків, страховок, на роботу за кордоном, довідок про несудимість, також тури і поїздки в дитячі табори.

Наша компанія є одним з лідерів у даній сфері на ринку України і має великий досвід по роботі з клієнтами. Майже кожен хто звернувся до нас, стає нашим постійним клієнтом.  Компанія «Паспортно-візовий Партнер» завжди надасть Вам консультаційно-інформаційну допомогу з оформлення документів. Звернувшись до нас, Ви знайдете вірного і надійного помічника у вирішенні паспортно-візових питань.

Якщо Ви хочете поїхати за кордон у відпустку, провідати родичів або друзів, у відрядження, то Ви не обійдетесь без закордонного паспорта. Закордонний паспорт - це документ, який дозволяє засвідчити або ідентифікувати людину, що перебуває за кордоном, а також при перетині безпосередньо самого кордону. Термін дії закордонного паспорта становить десять років без права продовження. Після закінчення терміну дії даного документа, необхідно оформляти новий закордонний паспорт.

В даний час в Україні введені в дію біометричні закордонні паспорти.
Біометричний закордонний паспорт виконує такі ж функції, як звичайний закордонний паспорт, з тією різницею, що в ньому міститься вся інформація про власника у вбудованому мікрочіпі. Також в мікрочіпі може перебувати біометрична інформація про людину, така як відбитки пальців або малюнок райдужної оболонки ока. Біометричні паспорти введені в дію в Україні з 2015 року.

Для виїзду за кордон з дітьми необхідно мати дитячий закордонний паспорт або вписати дитину в закордонний паспорт батьків. Дитячий закордонний паспорт введений в Україні з 1 квітня 2015 року. Термін дії такого паспорта становить чотири роки.
Є можливість в отриманні біометричного дитячого закордонного паспорта, при оформленні якого необхідно робити відбитки пальців. Дану процедуру можуть проходити діти з дванадцяти років за згодою батьків. Наша компанія надає професійні консультації при оформленні закордонного паспорта.

Для поїздки за кордон вам одного закордонного паспорта буде недостатньо. Для відвідування зарубіжних країн необхідно отримувати візу. Існує декілька видів віз, які отримують в залежності від мети поїздки. Окремим видом віз є шенгенські візи, які діють на території країн Шенгенської угоди, а таких країн в Європі двадцять сім. Отримавши шенгенську візу, ви зможете вільно відвідувати різні країни, маючи в закордонному паспорті всього одну візу.

Наша компанія «Паспортно-Візовий Партнер» допомогає оформити візи в Болгарію, Угорщину, Іспанію, Грецію, Німеччину, Китай, Литву, Польщу, Італію. Візи можуть бути одноразовими, дворазовими і багаторазовими.
Одноразові візи дозволяють в'їхати в країни Шенгенської угоди один раз протягом певного часу. Після виїзду з країни вдруге в'їхати буде неможливо і термін дії візи закінчиться.
Дворазова віза аналогічна одноразовою, з тією лише різницею, що в'їхати в країну шенгенської угоди можна буде два рази. Після другого виїзду з країни термін візи закінчується, навіть якщо залишиться незакінченим період перебування.
Багаторазова віза дозволяє перетинати кордон країни шенгенської угоди багато разів протягом певного терміну і знаходиться не більше 90 днів на півроку.

Візи можуть бути як довгостроковими, так і короткостроковими. Кожна віза передбачає свої цілі знаходження в країні. Найбільш частими візами, які запитують громадяни України, є польські візи туристичні та робочі. Назва віз говорить сама за себе.

Контакти
  • +38 (044) 537-13-53
  • +38 (099) 164-53-33
  • +38 (097) 295-53-33
  • E-mail: info@visa1.com.ua
  • Графік роботи:
  • Пн - Пт від 9.00 до 18.00
  • Сб - від 10.00 до 15.00
  • Нед - вихідний
Для получения напишите свой телефон:
Необходимо заполнить поле "Имя, Телефон"