Русский | Українська
ПАСПОРТНО-ВІЗОВИЙ ПАРТНЕР

Допомога в оформленні
документів

Для Вас - як для родичів!

Русский | Українська
telephone +38 (044) 537-13-53
kievstar +38 (097) 295-53-33
mts +38 (099) 164-53-33 
telephone +38 (099) 415-24-24

Зв'язок online
Додайте нас в Viber. Фахівці Паспортно-візового Партнеру дадуть відповідь на усі ваші питання

Курс евро


Останні відгуки

Кожен відгук оснований на особистому досвіді клієнта

Алина Горбенко  

Спасибо большое, что очень быстро помогли оформить...

Ирина 

Большое спасибо сотрудникам центра за быструю и ка...

Александра Join UP!Ирпень 

Сотрудничаем с паспортно - визовым сервисом уже по...

Залишити відгук Дивитись всі відгуки
Заказать визу
Новини

28.01.2022

Айді паспорт: як отримати у 2022 р.

Айді паспорт Україна запровадила ще 2016 року. З того часу пластиковий аналог паспорта-книжки отримали багато громадян України....

29.11.2021

Новорічна відпустка - як планувати і що взяти із собою

Деякі люди навіть більше чекають на новорічні канікули, ніж на літню відпустку. Сірість осені та суворість першої декади зими з...

29.10.2021

Як отримати закордонний паспорт, якщо ви за кордоном?

У житті трапляються різні ситуації, і кожна людина стикається з ними у будь-який час. Ситуація із заміною або оформленням...

Біометричний паспорт в Києві

Дитячий закордонний паспорт
 
З червня 2017 року для українців став доступний безвізовий режим. Тисячі наших громадян кинулися в відділи Міграційної служби для отримання біометричного закордонного паспорта. Величезні черги, загальний ажіотаж і мала кількість бланків - все це залишило неприємний осад у тих, хто вже отримав довгоочікуваний закордонний паспорт нового типу. Але не варто засмучуватися, якщо ви хочете оформити біометричний закордонний паспорт в Києві. Ми пропонуємо рішення проблеми!
 
Термін оформлення
закордонного паспорта
Ціна
20 робочих днів 1700 грн.
7-10 робочих днів 3000 грн.
5 робочих днів -
3 робочих дні -

Легально

Легально

Швидко

Швидке оформлення

Мінімум документів

Мінімум документів

За один візит

За один візит

Для жителів усієї України

Для жителів усієї України

Документи для оформлення біометричного закордонного паспорту

Закордонний паспорт (+старий)

Інд. код

Копія громадянського паспорту

 

Що являє собою біометричний закордонний паспорт?


У наш центр можна звернутися для оформлення біометричного закордонного паспорта в Києві. Що таке біометріка - це документ з вбудованим чіпом (смарт-картою), що містить дані про його власника, а також цифрову фотографію, підпис, відбитки пальців.

Станом на січень 2018 року завдяки біометричному паспорту для українців доступні безвізові поїздки в 40+ країн світу, серед яких країни Європейського Союзу, ОАЕ і деякі інші. Якщо ви хочете скористатися всіма можливостями безвізового режиму, варто оформити закордонний паспорт нового зразка з чіпом - біометричний.
 

Нюанси при подачі документів на біометричні паспорти в Києві і Україні


Якщо ви плануєте поїздку за кордон з дитиною, варто знати про те, що для дітей необхідний окремий біометричний паспорт, термін дії якого становить 4 роки. У паспорт батьків сучасного типу фотографію дитини не вклеюють, як це було із закордонними паспортами старого типу.

Щоб оформити дитячий біометричний паспорт, знадобиться ряд документів, серед яких метрика ( свідоцтво про народження), дитячий проїзний і ІПН при наявності, а також деякі інші документи. Повний перелік можна подивитися у відповідному розділі.

Для отримання дорослого закордонного паспорта знадобиться всього 2 документи - цивільний паспорт України та ІПН, фотографії роблять на місці. Термін використання біометричного паспорта 10 років.

Відбитки пальців беруть у всіх, для дітей - з 12 років за згодою батьків. Виняток: українці з подвійним громадянством, тому що це заборонено законодавством України. Сюди також включають жителів Криму, які отримали додатково паспорт РФ.

Якщо ви хочете оформити біометричний паспорт, однак використовуєте закордонний паспорт старого зразка, який є дійсним, необхідно також подати і його - з іншими документами.
 

Як оформити? Процедура, етапи оформлення біометричного паспорта в Києві


Збір пакету документів, заповнення бланків разом зі співробітником центру. Потім оплата квитанцій і послуг, збір інформації (фото, відбитки пальців). Всі дані відправляються до Єдиного державного демографічного реєстру.

Формування та підготовка інформації здійснюється в Головному обчислювальному центрі Реєстру. Після чого дані відправляють до Державного центру персоналізації документів. Отриману інформацію наносять на чіп, після чого паспорт відправляють в центр, де його отримують клієнти. Якщо на будь-якому з етапів вам необхідна наша допомога, ми завжди готові допомогти. Якщо прямо зараз у вас є питання або ви хочете замовити послугу оформлення біометричного паспорта в Києві, зателефонуйте або напишіть нам.

Наші контакти

ID-паспорт в Украине