Русский | Українська
ПАСПОРТНО-ВІЗОВИЙ ПАРТНЕР

Допомога в оформленні
документів

Для Вас - як для родичів!

Русский | Українська
telephone +38 (044) 537-13-53
kievstar +38 (097) 295-53-33
mts +38 (099) 164-53-33 
telephone +38 (099) 415-24-24

Зв'язок online
Додайте нас в Viber. Фахівці Паспортно-візового Партнеру дадуть відповідь на усі ваші питання

Курс евро


Останні відгуки

Кожен відгук оснований на особистому досвіді клієнта

Алина Горбенко  

Спасибо большое, что очень быстро помогли оформить...

Ирина 

Большое спасибо сотрудникам центра за быструю и ка...

Александра Join UP!Ирпень 

Сотрудничаем с паспортно - визовым сервисом уже по...

Залишити відгук Дивитись всі відгуки
Заказать визу
Новини

28.01.2022

Айді паспорт: як отримати у 2022 р.

Айді паспорт Україна запровадила ще 2016 року. З того часу пластиковий аналог паспорта-книжки отримали багато громадян України....

29.11.2021

Новорічна відпустка - як планувати і що взяти із собою

Деякі люди навіть більше чекають на новорічні канікули, ніж на літню відпустку. Сірість осені та суворість першої декади зими з...

29.10.2021

Як отримати закордонний паспорт, якщо ви за кордоном?

У житті трапляються різні ситуації, і кожна людина стикається з ними у будь-який час. Ситуація із заміною або оформленням...

Довідка переселенця

 
Терміни  Ціни
1 година 1200 грн.
 
Необхідні документи для оформлення довідки переселенця:
Громадський паспорт (копія)

Громадянський паспорт (оригінал)

Ідентифікаційний код (копія)

Інд. код (копія)

Дополнительные документы

Додаткові
документи
(при наявності)

 

Довідка переселенця
Ми допоможемо Вам швидко та без черг оформити довідку переселенця для мешканців Донецької та Луганської областей та АР Крим.

Довідка переселенця або так звана довідка про постановку на облік ВПО підтверджує те, що той чи інший громадянин є переселенцем всередині країни, завдяки чому можна отримати ряд різних пільг і претендувати на участь в різних державних програмах. Крім того, завдяки наявності довідки можна істотно спростити різні бюрократичні процедури з отриманням документів.
Довідку переселенця можуть отримати всі ті громадяни України, які проживали на окупованій території в період з травня по червень 2014 року. Що стосується території АР Крим, згідно з Конституцією України, вона є невід'ємною частиною країни, тут не проводяться бойові дії, а значить, довідку переселенця місцеві жителі можуть оформити за своїм бажанням.
 

Переваги довідки: чому вона необхідна і що дає?

 
Наявність довідки переселенця або довідки про взяття на облік ВПО передбачає отримання допомоги і різних пільг:
 
    1. Щомісячна адресна допомога, яка дозволить покрити витрати на проживання та на оплату комунальних послуг.
    2. Можливість швидкого відновлення або обміну паспорта громадянина України, а також можливість без перешкод і бюрократичної тяганини вклеїти фотографію в паспорт за місцем фактичного проживання, а не за місцем прописки, як це зазвичай відбувається.
    3. Доступ до пенсії та інших соціальних виплат. Факт виплати різних допомог, в тому числі матерям-одиначкам, допомога малозабезпеченим сім'ям, допомога по народженню дитини, прив'язані до довідки ВПО. Наявність довідки підтверджує статус переселенця, завдяки чому можна розраховувати на допомогу не за місцем прописки, а за місцем проживання.
    4. Можливість отримати освіту та освітні пільги. Мова йде не тільки про вищу, а й про середньо-спеціальну, шкільну та дошкільну освіту. Довідка дає переселенцю право на продовження освіти, а також на отримання соціальних стипендій в розмірі 890-1180 грн.
    5. Можливість припинити трудові відносини і стати на облік в центр зайнятості. Якщо переселенець не звільнився з роботи, але з відомих причин не може продовжувати свою діяльність за попереднім місцем проживання, йому необхідно отримати статус безробітного і відповідні виплати по безробіттю. Довідка переселенця дозволить йому пройти процедуру за спрощеною схемою і отримати статус безробітного в максимально стислі терміни.
    6. Доступ до субсидій. Крім усього перерахованого, переселенці мають право на отримання субсидій за фактичним місцем проживання, причому вони також отримують їх за спрощеною процедурою - достатньо надати декларацію, довідку і заяву.
 
Крім основних пунктів, завдяки довідці переселенець додатково має право на отримання пільгового кредитування від «Ощадбанку», доступ до державної програми доступного житла, може здійснювати підприємницьку діяльність з реєстрацією за фактичним місцем проживання, а не прописки, і багато іншого.
 

Хто ще може отримати статус переселенця?

 
В цілому, отримати статус ВПО можуть всі особи, які мають реєстрацію на окупованих територіях, в тому числі:
 
    1. Військовослужбовці з реєстрацією на відповідній території. Однак мова не йде про тих, хто проходить строкову службу або військову за призовом офіцерського складу.
    2. Люди, які відбували або все ще відбувають покарання в місцях позбавлення волі, і мають реєстрацію на територіях, зазначених вище. Вони можуть отримати довідку переселенця, якщо не хочуть повертатися до місця реєстрації.
    3. Студенти, які здобували освіту і мали реєстрацію місця проживання в місцевих гуртожитках. Після зняття з реєстрації вони можуть отримати довідку переселенця, якщо не хочуть повертатися на попереднє місце проживання.
 

Чому обирають нас?
 

Мінімум документів

Мінімум документів

Чітко в термін

Чітко в термін

Без додаткових платежів

Без додаткових платежів

Без Черг

Без Черг

Звертаючись до нас, ви отримуєте попередню консультацію, а також всебічну допомогу. Термін видачі довідки - мінімальний. Ми відповідаємо на всі питання, допомагаємо з підготовкою документів. Все, що вам потрібно зробити - це надати внутрішній паспорт України та ІПН, все інше ми беремо на себе.

Часті питання

Як оформити довідку переселенця?

Приходьте в Паспортно-Візовий сервіс з пакетом документів: паспорт громадянина України, ІПН, інші документи (при необхідності).

Терміни та ціна оформлення довідки переселенця.

Термін - від 1 дня, ціна - 950 грн.