ПАСПОРТНО-ВІЗОВИЙ ПАРТНЕР

Допомога в оформленні
документів

+38 (044) 537-13-53 +38 (099) 164-53-33 +38 (097) 295-53-33
Зв'язок online
Додайте нас в Viber. Фахівці Паспортно-візового Партнеру дадуть відповідь на усі ваші питання
Заказать визу
Останні відгуки

Кожен відгук оснований на особистому досвіді клієнта

Ирина +380504426210

Большое спасибо сотрудникам центра за быструю и ка...

Александра Join UP!Ирпень 0934000774

Сотрудничаем с паспортно - визовым сервисом уже по...

Ирина  

Хочу выразить благодарность сотрудникам паспортно-...

Залишити відгук Дивитись всі відгуки

Курс евро

Розповісти друзям:

Новини

31.05.2018

Літній відпочинок за кордоном

Літній відпочинок за кордоном Вибираючи місце проведення літньої відпустки, українці все частіше вважають за краще вирушати...

26.01.2018

Гірськолижні курорти для початківців та відпочинку з дітьми

Справжня зима поступово приходить в Україну. На жаль, далеко не у всіх регіонах випав сніг, тому українці все частіше вирушають...

07.12.2017

Як відсвяткувати Новий рік: 6 цікавих ідей

Новорічні свята незмінно асоціюються з чудесами і казками. Для дітей це завжди солодощі, іграшки та подарунки від батьків і бли...

ID картка

Біометричний паспорт

Нарешті в Україні почалося оформлення паспортів нового зразка у вигляді ID-картки. З січня 2016 року стартувала кампанія з заміни паспортів старого зразка на цивільний паспорт c біометричними даними - ID паспорт. Згідно з відомостями міграційної служби України протягом найближчих п'яти років відбудеться повна заміна старих цивільних паспортів на нові ID-карти. Новий паспорт у вигляді ID-карти являє собою пластикову картку з біометричною інформацією, записаною на чіпі. Отримати ID паспорт зможуть всі бажаючі. В контактну інформацію на карту вносяться всі ті ж дані, що і в паперовому цивільному паспорті.

Що таке біометричні документи і для чого вони потрібні?

Головними відмінностями паспорта нового зразка від старого є: компактність, зносостійкість і захищеність. При крадіжці або втрати ID-карти вашими даними ніхто не зможе скористатися. Даний паспорт дуже важко підробити, а при наявності електронного носія інформації практично неможливо. Адже ваші біометричні дані, а в цьому випадку це відбитки пальців, підробити буде просто неможливо.

Термін "біометричний" означає присутність спеціальної інформації про людину на електронному носії і недоступною ні власнику паспорта, ні для копіювання дистанційно. Прикладами біометрії можуть бути відбитки пальців, райдужна оболонка ока. Зараз багато людей почали переходити на біометричні закордонні паспорти, що в майбутньому дозволить перетинати кордон інших держав набагато швидше і комфортніше.


Допомога в оформленні документів тільки для Київської, Донецької, Луганської областях та Криму**
Вартість оформлення ID-карти залежить від термінів і деталей при оформленні
від 1000 грн. 


Легально

Легально

Швидко

Швидке оформлення

Мінімум документів

Мінімум документів

За один візит

За один візит

Для жителів усієї України

Для жителів усієї України

Оформлення віз Відгуки Контакти


Які переваги біометричних документів для громадян?

Внутрішній громадянський паспорт з біометричної інформацією дозволяє також прискорити проходження ряду внутрішньодержавних процедур. Поетапний перехід від паспортів у вигляді книжки на паспорти у вигляді ID-карти дозволить істотно скоротити кількість злочинних і шахрайських операцій з документами. Адже головною перевагою таких паспортів є висока захищеність від фальсифікацій.

Зараз в світі багато країн перейшли і переходять на паспорти у вигляді ID-карт. Передбачається, що паспорти нового зразка дозволять знизити злочинність і мінімізувати тероризм в усьому світі.

Компанія «Паспортно-візовий Партнер» надає консультаційно-інформаційні послуги для оформлення, як біометричних закордонних паспортів, так і нових громадянських паспортів у вигляді ID-карти.


Контакти
  • +38 (044) 537-13-53
  • +38 (099) 164-53-33
  • +38 (097) 295-53-33
  • E-mail: info@visa1.com.ua
  • Графік роботи:
  • Пн - Пт від 9.00 до 18.00
  • Сб - від 10.00 до 15.00
  • Нед - вихідний
Для получения напишите свой телефон:
Необходимо заполнить поле "Имя, Телефон"