ПАСПОРТНО-ВІЗОВИЙ ПАРТНЕР

Допомога в оформленні
документів

telephone +38 (044) 537-13-53
kievstar +38 (097) 295-53-33 
mts +38 (099) 164-53-33 

Зв'язок online
Додайте нас в Viber. Фахівці Паспортно-візового Партнеру дадуть відповідь на усі ваші питання

Курс евро


Останні відгуки

Кожен відгук оснований на особистому досвіді клієнта

Алина Горбенко  

Спасибо большое, что очень быстро помогли оформить...

Ирина 

Большое спасибо сотрудникам центра за быструю и ка...

Александра Join UP!Ирпень 

Сотрудничаем с паспортно - визовым сервисом уже по...

Залишити відгук Дивитись всі відгуки
Заказать визу
Новини

28.06.2021

Які документи можуть знадобитися для поїздки у відпустку

Для того, щоб уникнути будь-яких, навіть самих дрібних і несподіваних сюрпризів з документами під час відпусток і не зіпсувати ...

28.05.2021

Електронні паспорти вже в Україні

Парламент ухвалив у другому читанні Закон «Про внесення змін до Закону України Про Єдиний державний демографічний реєстр ...

28.03.2021

Отримання ID-картки в 2021 році

ID-карта - це документ нового зразка, що підтверджує особу громадянина України. Він прийшов на зміну паспорту-книжечки в січні ...

Робота і навчання в Німеччині

Прапор НімеччиниНімеччина - це одна з самих привабливих країн для імміграції. Студенти, кваліфіковані працівники, інженери, лікарі та вчені з усього світу прагнуть потрапити в Німеччину для навчання і роботи. У 2012 році в Німеччині були проведені реформи для спрощення в'їзду фахівцям, введена шестимісячна віза для пошуку роботи, а визнання диплома стало більш прийнятною процедурою.
 
Синя карта ЄС полегшує перебування в Німеччині висококваліфікованим фахівцям. Синя карта ЄС - це дозвільний документ для перебування на території країни фахівцям з вищою освітою. Ця карта дає право громадянам третіх країн законним і простим шляхом потрапити до Німеччини і знайти роботу за наявності визнаного диплома про вищу освіту. Головною вимогою є наявність диплома про вищу освіту і мінімальний оклад станом на 2014 рік в розмірі 46600 євро. Синя карта ЄС дає право на тривале перебування в країні, а також інші цивільні права. Претендент на отримання синьої карти може планувати своє майбутнє в Німеччині на тривалий термін, а через тридцять три місяці може бути отримано дозвіл на постійне проживання. Якщо ж знання німецької мови досягає рівня В1 і цей рівень фахівець зможе підтвердити, то такий дозвіл буде вже видано через двадцять один місяць. Експерти в таких питаннях вважають, що Німеччина є однією з найбільш ліберальних країн світу для отримання дозволу на постійне проживання. У цій країні багата інтернаціональна культура, розвинена інфраструктура, гарна природа, високий рівень життя, що не може не привертати емігрантів з усіх країн світу.
Найбільше число вакантних місць в Німеччині потрібно в таких напрямках як ІТ-фахівці, техніки, інженери, вчені-природознавці, медичні працівники. Економіці Німеччини просто необхідні дані фахівці, особливо з базовим знанням німецької мови.
Віза для спеціалістів із третіх країн, які хочуть знайти роботу в Німеччині, дає можливість приїхати в країну на термін до шести місяців, щоб шукати роботу безпосередньо на місці відповідно до своєї кваліфікації. Головним критерієм буде визнаний диплом і фінансове забезпечення свого перебування в країні. Якщо фахівець знайде роботу протягом півроку, він може вже не виїжджаючи з країни подати клопотання про отримання дозволу на перебування або отримання Синьої карти ЄС.
Німеччина є однією з найпопулярніших країн для навчання. Щорічно тисячі приїжджих молодих людей стають студентами німецьких ВНЗ. Підготовка висококваліфікованих фахівців - це головне завдання Федерального уряду. Після закінчення університету іноземці можуть продовжити дозвіл на перебування в Німеччині на термін до вісімнадцяти місяців для того щоб шукати робоче місце відповідно до своєї кваліфікації.
Спрощений візовий режим для перебування в Німеччині поширюється також на сім'ї фахівців, які вже працюють в країні. Це означає прискорену процедуру отримання візи, а також відсутність необхідності підтвердження знання німецької мови. Для членів сімей, в яких є фахівець з Синьої картою ЄС, - це ще і необмежений доступ до ринку праці.
Візовий кодекс

 

Всі статті для мандрівників

 

Для получения напишите свой телефон:
Необходимо заполнить поле "Имя, Телефон"