ПАСПОРТНО-ВІЗОВИЙ ПАРТНЕР

Допомога в оформленні
документів

+38 (044) 537-13-53 +38 (099) 164-53-33 +38 (097) 295-53-33
Зв'язок online
Додайте нас в Viber. Фахівці Паспортно-візового Партнеру дадуть відповідь на усі ваші питання
Заказать визу
Останні відгуки

Кожен відгук оснований на особистому досвіді клієнта

Ирина +380504426210

Большое спасибо сотрудникам центра за быструю и ка...

Александра Join UP!Ирпень 0934000774

Сотрудничаем с паспортно - визовым сервисом уже по...

Ирина  

Хочу выразить благодарность сотрудникам паспортно-...

Залишити відгук Дивитись всі відгуки

Курс евро

Розповісти друзям:

Новини

31.05.2018

Літній відпочинок за кордоном

Літній відпочинок за кордоном Вибираючи місце проведення літньої відпустки, українці все частіше вважають за краще вирушати...

26.01.2018

Гірськолижні курорти для початківців та відпочинку з дітьми

Справжня зима поступово приходить в Україну. На жаль, далеко не у всіх регіонах випав сніг, тому українці все частіше вирушають...

07.12.2017

Як відсвяткувати Новий рік: 6 цікавих ідей

Новорічні свята незмінно асоціюються з чудесами і казками. Для дітей це завжди солодощі, іграшки та подарунки від батьків і бли...

Робота і навчання в Німеччині

Прапор НімеччиниНімеччина - це одна з самих привабливих країн для імміграції. Студенти, кваліфіковані працівники, інженери, лікарі та вчені з усього світу прагнуть потрапити в Німеччину для навчання і роботи. У 2012 році в Німеччині були проведені реформи для спрощення в'їзду фахівцям, введена шестимісячна віза для пошуку роботи, а визнання диплома стало більш прийнятною процедурою.
 
Синя карта ЄС полегшує перебування в Німеччині висококваліфікованим фахівцям. Синя карта ЄС - це дозвільний документ для перебування на території країни фахівцям з вищою освітою. Ця карта дає право громадянам третіх країн законним і простим шляхом потрапити до Німеччини і знайти роботу за наявності визнаного диплома про вищу освіту. Головною вимогою є наявність диплома про вищу освіту і мінімальний оклад станом на 2014 рік в розмірі 46600 євро. Синя карта ЄС дає право на тривале перебування в країні, а також інші цивільні права. Претендент на отримання синьої карти може планувати своє майбутнє в Німеччині на тривалий термін, а через тридцять три місяці може бути отримано дозвіл на постійне проживання. Якщо ж знання німецької мови досягає рівня В1 і цей рівень фахівець зможе підтвердити, то такий дозвіл буде вже видано через двадцять один місяць. Експерти в таких питаннях вважають, що Німеччина є однією з найбільш ліберальних країн світу для отримання дозволу на постійне проживання. У цій країні багата інтернаціональна культура, розвинена інфраструктура, гарна природа, високий рівень життя, що не може не привертати емігрантів з усіх країн світу.
Найбільше число вакантних місць в Німеччині потрібно в таких напрямках як ІТ-фахівці, техніки, інженери, вчені-природознавці, медичні працівники. Економіці Німеччини просто необхідні дані фахівці, особливо з базовим знанням німецької мови.
Віза для спеціалістів із третіх країн, які хочуть знайти роботу в Німеччині, дає можливість приїхати в країну на термін до шести місяців, щоб шукати роботу безпосередньо на місці відповідно до своєї кваліфікації. Головним критерієм буде визнаний диплом і фінансове забезпечення свого перебування в країні. Якщо фахівець знайде роботу протягом півроку, він може вже не виїжджаючи з країни подати клопотання про отримання дозволу на перебування або отримання Синьої карти ЄС.
Німеччина є однією з найпопулярніших країн для навчання. Щорічно тисячі приїжджих молодих людей стають студентами німецьких ВНЗ. Підготовка висококваліфікованих фахівців - це головне завдання Федерального уряду. Після закінчення університету іноземці можуть продовжити дозвіл на перебування в Німеччині на термін до вісімнадцяти місяців для того щоб шукати робоче місце відповідно до своєї кваліфікації.
Спрощений візовий режим для перебування в Німеччині поширюється також на сім'ї фахівців, які вже працюють в країні. Це означає прискорену процедуру отримання візи, а також відсутність необхідності підтвердження знання німецької мови. Для членів сімей, в яких є фахівець з Синьої картою ЄС, - це ще і необмежений доступ до ринку праці.
Візовий кодекс

 

Всі статті для мандрівників

 

Контакти
  • +38 (044) 537-13-53
  • +38 (099) 164-53-33
  • +38 (097) 295-53-33
  • E-mail: info@visa1.com.ua
  • Графік роботи:
  • Пн - Пт від 9.00 до 18.00
  • Сб - від 10.00 до 15.00
  • Нед - вихідний
Для получения напишите свой телефон:
Необходимо заполнить поле "Имя, Телефон"