ПАСПОРТНО-ВІЗОВИЙ ПАРТНЕР

Допомога в оформленні
документів

telephone +38 (044) 537-13-53
kievstar +38 (097) 295-53-33 
mts +38 (099) 164-53-33 

Зв'язок online
Додайте нас в Viber. Фахівці Паспортно-візового Партнеру дадуть відповідь на усі ваші питання

Курс евро


Останні відгуки

Кожен відгук оснований на особистому досвіді клієнта

Алина Горбенко  

Спасибо большое, что очень быстро помогли оформить...

Ирина 

Большое спасибо сотрудникам центра за быструю и ка...

Александра Join UP!Ирпень 

Сотрудничаем с паспортно - визовым сервисом уже по...

Залишити відгук Дивитись всі відгуки
Заказать визу
Новини

28.06.2021

Які документи можуть знадобитися для поїздки у відпустку

Для того, щоб уникнути будь-яких, навіть самих дрібних і несподіваних сюрпризів з документами під час відпусток і не зіпсувати ...

28.05.2021

Електронні паспорти вже в Україні

Парламент ухвалив у другому читанні Закон «Про внесення змін до Закону України Про Єдиний державний демографічний реєстр ...

28.03.2021

Отримання ID-картки в 2021 році

ID-карта - це документ нового зразка, що підтверджує особу громадянина України. Він прийшов на зміну паспорту-книжечки в січні ...

Заміна громадянського паспорта (заміна на id-карту)

З початку 2016 року в Україні почали видавати ID-карту, а з жовтня проводити заміну внутрішнього паспорта. ID-карта являє собою пластикову картку, подібно кредитної, на яку записана інформація про власника: ім'я, стать, громадянство, місце і дата народження, а також електронний підпис. Запис даних в двох мовах: англійській і українській. При заміні громадянського паспорта на ID-карту необхідно буде сфотографуватися і здати відбитки пальців. ID-картка містить чіп - електронний носій інформації з біометричними даними людини, а також інформацією про сімейний стан.
Отримати ID-карту зможе кожен бажаючий, звернувшись до нас в компанію. Термін дії такого паспорта становить 10 років. Замінити ID-карту після закінчення терміну її дії можна буде в будь-якому місці України.
До 2020 року в Україні повинна відбутися повна заміна цивільних паспортів на ID-карти. Таке рішення уряду зумовлене наближенням України до безвізового режиму і виконанням однієї з умов інтеграції в Європу. При укладанні шлюбу і зміні прізвища, вклеювання фотографії по досягненню 25 або 45 років, втраті або псування паспорта буде здійснена обов'язкова заміна громадянського паспорта на ID-карту. Таким чином, планується поступова заміна паспортів старого зразка на ID-карти. Зараз отримати цивільний паспорт старого зразка неможливо.
Перевагою ID-карт перед паперовими паспортами є висока захищеність особистої інформації, компактність і наявність ідентифікаційного коду. Всі дані внесені на одну карту і надійно захищені. Такий паспорт можна підробити, тому що інформація міститься не тільки на карті, але і на чіпі.
Заміна громадянського паспорта на ID-карту здійснюється протягом 30 днів з моменту подачі заявки, скорочений термін заміни паспорта на ід-карту становить 10 і 7 днів. Для заміни паспорта на ID-карту необхідно надати свідоцтва про народження та заяву відповідного зразка.
Для получения напишите свой телефон:
Необходимо заполнить поле "Имя, Телефон"