ПАСПОРТНО-ВІЗОВИЙ ПАРТНЕР

Допомога в оформленні
документів

telephone +38 (044) 537-13-53
kievstar +38 (097) 295-53-33 
mts +38 (099) 164-53-33 

Зв'язок online
Додайте нас в Viber. Фахівці Паспортно-візового Партнеру дадуть відповідь на усі ваші питання

Курс евро


Останні відгуки

Кожен відгук оснований на особистому досвіді клієнта

Алина Горбенко  

Спасибо большое, что очень быстро помогли оформить...

Ирина 

Большое спасибо сотрудникам центра за быструю и ка...

Александра Join UP!Ирпень 

Сотрудничаем с паспортно - визовым сервисом уже по...

Залишити відгук Дивитись всі відгуки
Заказать визу
Новини

28.08.2021

ID паспорт України: як оформити в найкоротші терміни

ID-карта - це паспорт громадянина України нового зразка. Отримати такий паспорт може кожен, хто досяг 14-річного віку. &nbs...

29.07.2021

Чек-ліст: що взяти з собою на море?

Напевно, тільки влітку так приємно збирати валізи. Адже саме в цей час року більшість з нас відправляються на морські курорти. ...

28.06.2021

Які документи можуть знадобитися для поїздки у відпустку

Для того, щоб уникнути будь-яких, навіть самих дрібних і несподіваних сюрпризів з документами під час відпусток і не зіпсувати ...

Виїзд дитини за кордон: правила, документи, дозволи

Згідно із законодавством України, у дітей старше 16 років є право на самостійну поїздку за кордон. Діти молодше цього віку, незалежно від мети поїздки, можуть виїжджати за кордон з батьками або з відома батьків в разі, якщо їх супроводжує третя особа. Діти можуть виїжджати в інші країни разом з одним із батьків, з опікуном або родичем.

Нюанси вивезення дитини за кордон

Якщо планується поїздка дитини за кордон без одного з батьків, необхідно нотаріально завірений дозвіл відсутнього батька із зазначенням маршруту (країн / країни призначення) і термінів поїздки. Покинути межі України без дозволу батька або матері дитина може в таких випадках:
  1. Батько є громадянином іншої держави.
  2. Або він особа без громадянства.
  3. У закордонному паспорті матері або дитячому закордонному паспорті є відмітка про виїзд на постійне місце проживання.
Дозвіл від батька / матері не потрібно, якщо є судовий дозвіл на виїзд дитини, один з батьків не дієздатний і це підтверджено документом, один з батьків позбавлений своїх прав, є без вісті зниклим тощо. У всіх інших випадках потрібна довіреність. Вона підтвердить законність перетину кордону дитини, і відповідно спростує його незаконний виїзд / викрадення.
 

Як правильно оформити дозвіл для закордонної поїздки дитини?

Для оформлення документів досить 20 хвилин. Для цього потрібно підготувати мінімум документів:
  1. Метрику дитини.
  2. Оригінали цивільних паспортів + ​​ідентифікаційні коди батьків.
Форма довіреності буває різною, залежно від того, хто буде супроводжувати дитину в поїздці. Якщо дитина виїжджає разом з родичем, необхідна довіреність від обох батьків. При складанні документа в ньому повідомляється вся інформація про того, хто супроводжує, а також про тривалість і мету поїздки. Варто враховувати, що при перетині кордонів необхідно пред'явити оригінал дозвільного документа.
 
Термін дії документа буде індивідуальним. Тобто 1 довіреність на 1 поїздку. Якщо планується кілька поїздок - змагання, лікування і т.д., можливо оформлення на серію поїздок. У разі якщо планується довгострокова поїздка в період від 3-х місяців, довіреність запевняють не тільки нотаріально (у приватного і державного нотаріусів), але і в органах опіки.
 

Що ще потрібно знати перед виїздом за кордон з дитиною?

З початку квітня 2015 року Міграційна служба перестала випускати дитячі проїзні документи, однак випущені документи все ще можуть використовуватися - до 2018 року. Також не практикується внесення інформації в закордонні паспорти батьків. Тому єдиним документом є дитячий закордонний паспорт. Його можна оформити і для новонароджених, але термін дії закордонних паспортів для дітей до 16 років складе всього 4 роки. Для дітей віком від 16 років термін дії складає 10 років.

 

ОАЕ стали ще більш доступними для українців

Паспортно-візовий сервіс

Для получения напишите свой телефон:
Необходимо заполнить поле "Имя, Телефон"