ПАСПОРТНО-ВІЗОВИЙ ПАРТНЕР

Допомога в оформленні
документів

telephone +38 (044) 537-13-53
kievstar +38 (097) 295-53-33 
mts +38 (099) 164-53-33 

Зв'язок online
Додайте нас в Viber. Фахівці Паспортно-візового Партнеру дадуть відповідь на усі ваші питання

Курс евро


Останні відгуки

Кожен відгук оснований на особистому досвіді клієнта

Алина Горбенко  

Спасибо большое, что очень быстро помогли оформить...

Ирина 

Большое спасибо сотрудникам центра за быструю и ка...

Александра Join UP!Ирпень 

Сотрудничаем с паспортно - визовым сервисом уже по...

Залишити відгук Дивитись всі відгуки
Заказать визу
Новини

28.05.2021

Електронні паспорти вже в Україні

Парламент ухвалив у другому читанні Закон «Про внесення змін до Закону України Про Єдиний державний демографічний реєстр ...

28.03.2021

Отримання ID-картки в 2021 році

ID-карта - це документ нового зразка, що підтверджує особу громадянина України. Він прийшов на зміну паспорту-книжечки в січні ...

24.02.2021

Відновлення ID-картки в Україні

Відновлення документів вельми скрутна і малоприємна процедура. Особливо якщо справа стосується відновлення документів, що підтв...

Відновлення ID-картки в Україні

Відновлення документів вельми скрутна і малоприємна процедура. Особливо якщо справа стосується відновлення документів, що підтверджують особу людини. У такому випадку, як правило, процес цей завдає чимало клопоту і незручностей.

Однак, слід підкреслити, що на сьогоднішній день процедура відновлення будь-якого документа істотно спрощена, особливо якщо скористатися послугами посередників, наприклад таких, як компанія "Паспортний-Візовий Партнер". Але давайте про все по порядку.

Отже, ви опинилися в досить-таки неприємної ситуації - ваш паспорт нового зразка або простіше кажучи ID-карта загублена, викрадена або пошкоджена.

Що ж робити при втраті або крадіжці паспорта?
По-перше, в разі крадіжки або втрати слід звернутися до Міграційної служби або в паспортний стіл для подачі заяви про втрату або викрадення ID-карти. Місце звернення не має значення, згідно з новим законодавством.

Це необхідно зробити якомога раніше. Так ви зможете убезпечити себе від будь-якого роду шахрайських маніпуляцій з вашим документом.
У заяві ви повинні будете детально описати всі обставини крадіжки ID-карти. Поліція протягом трьох днів зобов'язана порушити кримінальну справу або ж відмовити вам у цьому. Відновити ID-карту в даному випадку можна буде за 10 днів. Після подачі заяви про крадіжку паспорта, в поліції вам нададуть виписку з Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Нагадаємо, що ID-карта видається всім громадянам України по досягненню ними 14-річного віку. З огляду на той факт, що саме діти дуже часто втрачають документи, радимо батькам як слід консультувати дітей і роз'яснювати правила користування документами і їх зберігання.

Реальні терміни відновлення ID-карти
Термін розгляду заяви становить 20 робочих днів від дати подання заяви, і 10 робочих днів, якщо ви хочете отримати документ в терміновому порядку.
Однак, якщо є необхідність в процедурі встановлення, особистості то, термін оформлення документа може тривати до 2 місяців.

Відповідно до постанови Кабміну від 25.03.2015 № 302, незалежно від причини необхідності отримання нового паспорта - крадіжка, втрата, знищення, пошкодження - необхідно надати наступні документи:

  • Заява про втрату (крадіжку) паспорта.
  • Квитанція про сплату державного мита.
  • Довідка про місце проживання.
  • Свідоцтва про народження дітей (за наявності).
  • Свідоцтво про шлюб, розірвання шлюбу (при наявності).

Нагадаємо, що для отримання ID-карти окремі фото не потрібні, так як в міграційній службі фото робиться на місці.

Ціна питання або скільки коштує відновити ID-паспорт?
Загальна вартість адміністративного збору при оформленні документа протягом 20 робочих днів складе 279 грн. З них: вартість адміністративних послуг з оформлення та видачі ID-карти - 87 грн, вартість бланка - 192 грн.

За прискорення процедури необхідно буде заплатити 366 грн (до 174 грн зросте вартість адмінпослуг). Якщо ви обмінюєте паспорт, відновлюєте втрачену або пошкоджену ID-карту додатково сплачується державне мито - 34 грн.

Все набагато простіше!
Ми пропонуємо вам істотно скоротити термін отримання ID-карти, не стояти в чергах, не чекати в відділеннях міліції тощо. Ми з радістю займемося усіма формальностями і за короткий час надамо вам вашу нову ID-карту. Зателефонуйте нам вже сьогодні і переконайтеся в тому, що все може бути набагато простіше і швидше.
Компанія "Паспортний-Візовий Партнер". - ми бережемо ваш час, а воно безцінне.