ПАСПОРТНО-ВІЗОВИЙ ПАРТНЕР

Допомога в оформленні
документів

telephone +38 (044) 537-13-53
kievstar +38 (097) 295-53-33 
mts +38 (099) 164-53-33 

Зв'язок online
Додайте нас в Viber. Фахівці Паспортно-візового Партнеру дадуть відповідь на усі ваші питання

Курс евро


Останні відгуки

Кожен відгук оснований на особистому досвіді клієнта

Алина Горбенко  

Спасибо большое, что очень быстро помогли оформить...

Ирина 

Большое спасибо сотрудникам центра за быструю и ка...

Александра Join UP!Ирпень 

Сотрудничаем с паспортно - визовым сервисом уже по...

Залишити відгук Дивитись всі відгуки
Заказать визу
Новини

28.06.2021

Які документи можуть знадобитися для поїздки у відпустку

Для того, щоб уникнути будь-яких, навіть самих дрібних і несподіваних сюрпризів з документами під час відпусток і не зіпсувати ...

28.05.2021

Електронні паспорти вже в Україні

Парламент ухвалив у другому читанні Закон «Про внесення змін до Закону України Про Єдиний державний демографічний реєстр ...

28.03.2021

Отримання ID-картки в 2021 році

ID-карта - це документ нового зразка, що підтверджує особу громадянина України. Він прийшов на зміну паспорту-книжечки в січні ...

Візовий кодекс

Візовий кодекс Європейського Союзу набув чинності 5 квітня 2010 року. Він став основним правовим документом, юридично регламентує видачу «шенгенських» віз. Шенгенська віза - це віза для короткострокового перебування строком до 90 днів в періоді 180 днів в одній з країн Шенгенської угоди. Даний тип віз відноситься до категорії С.
 
Візовий кодекс дозволив гармонізувати процедуру видачі шенгенських віз країнами учасницями ЄС. Нові розділи і положення даного документа дають величезні переваги громадянам, які клопочуть про візу і забезпечують кращу правовий захист і безпеку при зверненні за візою. Основними нововведеннями стали наступні пункти, перераховані нижче.
 
Розроблено та впроваджено нову, більш зрозумілу візову анкету.
 
Відмова у візі в кожному випадку повинна бути обґрунтована і містити пояснення про можливість оскарження рішення. Це означає, що заявник, отримавши відмову на бланку представництва країни, куди було подано прохання, може оскаржити рішення консульства, подавши апеляцію в МЗС країни, яка відмовила у візі.
Введено термін для обробки візових заяв. Час очікування співбесіди не повинно перевищувати 14 днів, а час обробки візової заяви з моменту подачі повинно здійснюватися протягом 15 днів. Для України діють вже нові терміни обробки заяв тривалістю до 10 днів у зв'язку з Угодою про спрощення візового режиму.
 
C 5 квітня 2010 року подорожувати Шенгенською зоною можна і з національною візою категорії D, також спрощені самі категорії віз. Скасовано візи категорій «В» (транзит), а також візи «D + C» (тривале перебування з одночасним дією на території всієї Шенгенської зони для короткострокового перебування). Крім національних віз для тривалого перебування (категорія «D») існують тільки візи категорії «А» (транзит в аеропорту) і «С». Існуючий візовий режим для транзиту в аеропортах ставиться в єдину основу для всіх партнерів Шенгенської зони. Для транзиту видаються візи категорії «С» з міткою «транзит».
 
Візи можуть ставитися в закордонний паспорт, якщо він був виданий протягом останніх 10 років, перш ніж звертатися за візою. У більш старі закордонні паспорти візи ставитися не будуть.
 
Інші важливі зміни вступили в силу після впровадження біометричних паспортів, головне з яких здача відбитків пальців.
 
Після появи нового Візового кодексу Європейського союзу отримання Шенгенських віз стало простіше, а подорожі по Європі приємніше.
 
В ЄС вводять нові правила видачі віз для українців

 

Всі статті для мандрівників

 

Для получения напишите свой телефон:
Необходимо заполнить поле "Имя, Телефон"