ПАСПОРТНО-ВІЗОВИЙ ПАРТНЕР

Допомога в оформленні
документів

+38 (044) 537-13-53 +38 (099) 164-53-33 +38 (097) 295-53-33
Зв'язок online
Додайте нас в Viber. Фахівці Паспортно-візового Партнеру дадуть відповідь на усі ваші питання
Заказать визу
Останні відгуки

Кожен відгук оснований на особистому досвіді клієнта

Ирина +380504426210

Большое спасибо сотрудникам центра за быструю и ка...

Александра Join UP!Ирпень 0934000774

Сотрудничаем с паспортно - визовым сервисом уже по...

Ирина  

Хочу выразить благодарность сотрудникам паспортно-...

Залишити відгук Дивитись всі відгуки

Курс евро

Розповісти друзям:

Новини

31.05.2018

Літній відпочинок за кордоном

Літній відпочинок за кордоном Вибираючи місце проведення літньої відпустки, українці все частіше вважають за краще вирушати...

26.01.2018

Гірськолижні курорти для початківців та відпочинку з дітьми

Справжня зима поступово приходить в Україну. На жаль, далеко не у всіх регіонах випав сніг, тому українці все частіше вирушають...

07.12.2017

Як відсвяткувати Новий рік: 6 цікавих ідей

Новорічні свята незмінно асоціюються з чудесами і казками. Для дітей це завжди солодощі, іграшки та подарунки від батьків і бли...

Візовий кодекс

Візовий кодекс Європейського Союзу набув чинності 5 квітня 2010 року. Він став основним правовим документом, юридично регламентує видачу «шенгенських» віз. Шенгенська віза - це віза для короткострокового перебування строком до 90 днів в періоді 180 днів в одній з країн Шенгенської угоди. Даний тип віз відноситься до категорії С.
 
Візовий кодекс дозволив гармонізувати процедуру видачі шенгенських віз країнами учасницями ЄС. Нові розділи і положення даного документа дають величезні переваги громадянам, які клопочуть про візу і забезпечують кращу правовий захист і безпеку при зверненні за візою. Основними нововведеннями стали наступні пункти, перераховані нижче.
 
Розроблено та впроваджено нову, більш зрозумілу візову анкету.
 
Відмова у візі в кожному випадку повинна бути обґрунтована і містити пояснення про можливість оскарження рішення. Це означає, що заявник, отримавши відмову на бланку представництва країни, куди було подано прохання, може оскаржити рішення консульства, подавши апеляцію в МЗС країни, яка відмовила у візі.
Введено термін для обробки візових заяв. Час очікування співбесіди не повинно перевищувати 14 днів, а час обробки візової заяви з моменту подачі повинно здійснюватися протягом 15 днів. Для України діють вже нові терміни обробки заяв тривалістю до 10 днів у зв'язку з Угодою про спрощення візового режиму.
 
C 5 квітня 2010 року подорожувати Шенгенською зоною можна і з національною візою категорії D, також спрощені самі категорії віз. Скасовано візи категорій «В» (транзит), а також візи «D + C» (тривале перебування з одночасним дією на території всієї Шенгенської зони для короткострокового перебування). Крім національних віз для тривалого перебування (категорія «D») існують тільки візи категорії «А» (транзит в аеропорту) і «С». Існуючий візовий режим для транзиту в аеропортах ставиться в єдину основу для всіх партнерів Шенгенської зони. Для транзиту видаються візи категорії «С» з міткою «транзит».
 
Візи можуть ставитися в закордонний паспорт, якщо він був виданий протягом останніх 10 років, перш ніж звертатися за візою. У більш старі закордонні паспорти візи ставитися не будуть.
 
Інші важливі зміни вступили в силу після впровадження біометричних паспортів, головне з яких здача відбитків пальців.
 
Після появи нового Візового кодексу Європейського союзу отримання Шенгенських віз стало простіше, а подорожі по Європі приємніше.
 
В ЄС вводять нові правила видачі віз для українців

 

Всі статті для мандрівників

 

Контакти
  • +38 (044) 537-13-53
  • +38 (099) 164-53-33
  • +38 (097) 295-53-33
  • E-mail: info@visa1.com.ua
  • Графік роботи:
  • Пн - Пт від 9.00 до 18.00
  • Сб - від 10.00 до 15.00
  • Нед - вихідний
Для получения напишите свой телефон:
Необходимо заполнить поле "Имя, Телефон"