ПАСПОРТНО-ВІЗОВИЙ ПАРТНЕР

Допомога в оформленні
документів

telephone +38 (044) 537-13-53
kievstar +38 (097) 295-53-33 
mts +38 (099) 164-53-33 

Зв'язок online
Додайте нас в Viber. Фахівці Паспортно-візового Партнеру дадуть відповідь на усі ваші питання

Курс евро


Останні відгуки

Кожен відгук оснований на особистому досвіді клієнта

Алина Горбенко  

Спасибо большое, что очень быстро помогли оформить...

Ирина 

Большое спасибо сотрудникам центра за быструю и ка...

Александра Join UP!Ирпень 

Сотрудничаем с паспортно - визовым сервисом уже по...

Залишити відгук Дивитись всі відгуки
Заказать визу
Новини

28.06.2021

Які документи можуть знадобитися для поїздки у відпустку

Для того, щоб уникнути будь-яких, навіть самих дрібних і несподіваних сюрпризів з документами під час відпусток і не зіпсувати ...

28.05.2021

Електронні паспорти вже в Україні

Парламент ухвалив у другому читанні Закон «Про внесення змін до Закону України Про Єдиний державний демографічний реєстр ...

28.03.2021

Отримання ID-картки в 2021 році

ID-карта - це документ нового зразка, що підтверджує особу громадянина України. Він прийшов на зміну паспорту-книжечки в січні ...

Українцям можна використовувати цифрові документи в банках країни

Сучасні технології служать, перш за все, для полегшення життя людей. Ось і в системі паспортних даних громадян також відбуваються зміни, покликані сприяти більш комфортному і легкому способу ідентифікації і верифікації особистості людини.
 
1 грудня 2020 набула чинності постанова правління НБУ від 23 листопада 2020 року №148 «Про затвердження Змін до Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні». Про це повідомляє прес-служба регулятора в Фейсбуці.
 
У ньому йдеться про те, що з 1 грудня 2020 року при здійсненні касових операцій для ідентифікації та верифікації клієнта або його представника українські банки зможуть використовувати цифровий паспорт або закордонний цифровий паспорт в мобільному додатку «Дія», в порядку, визначеному нормативно-правовим актом Національного банку з питань здійснення банками фінансового моніторингу.

 

Цифровий паспорт, що це?


Цифровий паспорт - це цифровий аналог паперових документів в мобільному додатку "Дія". В електронному вигляді знаходиться інформація, яку містять ID-карта і біометричний закордонний паспорт громадянина України. Це означає, що громадянам України тепер при дистанційному відкритті рахунку в банку не потрібно фізично пред'являти ID-карту або біометричний закордонний паспорт.

Як це зробити?

Скористатися цією послугою можуть всі громадяни України, які мають ID-карта або біометричний закордонний паспорт. Для цього потрібно завантажити в своєму смартфоні додаток "Дiя" і верифікувати для отримання цифрового паспорта або закордонного цифрового паспорта за допомогою системи BankID НБУ.
 
Після вдалої ідентифікації у клієнта відображаються цифрові документи, відповідно до даних, що містяться в державних реєстрах.
 
Банк отримає дані клієнта через захищені канали та додатково здійснить його фотофіксацію за допомогою методу розпізнавання реальності особи. Тільки після цього клієнт зможе користуватися послугами банку і більш того, зможе поділитися копією цифрового паспорта або закордонного паспорта в відділенні банку.
 
 
У чому переваги?
  • надійність - такі ідентифікаційні дані отримані з достовірних і надійних джерел;
  • простота використання;
  • швидкість обслуговування клієнтів банків, діджіталізація процесів.
 
На сьогоднішній день таку можливість передачі (шеринга) цифрових документів мають три банки України Приватбанк, monobank і А-Банк. У найближчому майбутньому ще 42 банки готові будуть до впровадження нового формату обслуговування своїх клієнтів.
 
Представники НБУ вважають, що такі новації мають спростити проведення касових операцій в банках при обслуговуванні клієнтів.
 
Крім того, банки вважають, що таким чином вдасться уникнути багатьох шахрайських дій і маніпуляцій з документами громадян, так як останнім часом почастішали подібного роду випадки. Всі дані, отримані від клієнтів, будуть надійно захищені.
Для получения напишите свой телефон:
Необходимо заполнить поле "Имя, Телефон"