ПАСПОРТНО-ВІЗОВИЙ ПАРТНЕР

Допомога в оформленні
документів

telephone +38 (044) 537-13-53
kievstar +38 (097) 295-53-33 
mts +38 (099) 164-53-33 

Зв'язок online
Додайте нас в Viber. Фахівці Паспортно-візового Партнеру дадуть відповідь на усі ваші питання

Курс евро


Останні відгуки

Кожен відгук оснований на особистому досвіді клієнта

Алина Горбенко  

Спасибо большое, что очень быстро помогли оформить...

Ирина 

Большое спасибо сотрудникам центра за быструю и ка...

Александра Join UP!Ирпень 

Сотрудничаем с паспортно - визовым сервисом уже по...

Залишити відгук Дивитись всі відгуки
Заказать визу
Новини

28.06.2021

Які документи можуть знадобитися для поїздки у відпустку

Для того, щоб уникнути будь-яких, навіть самих дрібних і несподіваних сюрпризів з документами під час відпусток і не зіпсувати ...

28.05.2021

Електронні паспорти вже в Україні

Парламент ухвалив у другому читанні Закон «Про внесення змін до Закону України Про Єдиний державний демографічний реєстр ...

28.03.2021

Отримання ID-картки в 2021 році

ID-карта - це документ нового зразка, що підтверджує особу громадянина України. Він прийшов на зміну паспорту-книжечки в січні ...

Рекомендації для фотографії

Фото для візи
Для отримання шенгенської візи разом з пакетом документів до візового центру завжди необхідно надавати фотографії. Існує цілий ряд вимог, що пред'являються до фотографій: особа повинна бути відкритою, волосся не повинне падати на очі. Необхідно відмовитися від світлого одягу, шапок, шарфів та інших аксесуарів, які будуть затемнювати обличчя, шию або волосся. Головні убори на фотографії не допускаються, крім як з релігійних міркувань, медичних показань або за культурними традиціями. При носінні окулярів і лінз їх необхідно зняти при фотографуванні. Жінки повинні бути з непомітним макіяжем і природним кольором шкіри обличчя.
 
На фотографії повинно бути видно крупним планом голову і верхню частину плечей. Особа займає 70-80% вертикального розміру знімка. Голова повинна займати фронтальне положення, поворот не може перевищувати +/- 5 градусів від основного положення в будь-якому напрямку. Вираз обличчя не повинно висловлювати емоцій, рот закритий, і погляд спрямований прямо в камеру об'єктива.

Очі на фотографії повинні бути відкриті і чітко видно, в окулярах не повинен відбиватися світло і лінзи не повинні бути затемненими. Сонцезахисні окуляри не допускаються. Якщо немає можливості зняти окуляри, то вони повинні бути без великої оправи, так як оправа може прикривати очі.

Для дитячих фотографій (до десяти років) вимоги дещо м'якше. Очі дитини, вираз обличчя, лінія погляду у немовлят може бути трохи відхилена від норми. Проте, дитина повинна бути спокійним, без іграшок, без присутності інших людей і не повинно бути видно спинку стільця. Дитина повинна дивитися в камеру з закритим ротом і нейтральним виразом обличчя.

Для немовлят вимоги до фотографії такі ж, як і для дорослих дітей. Немовля повинен бути сфотографований у вертикальному положенні, але можна сфотографувати і в лежачому положенні на світлому покривалі. Як альтернативний варіант дитина може бути сфотографований в дитячому сидінні, але обов'язково на світлому фоні. На фотографії не повинно бути видно рук і інших сторонніх предметів.

Якість фотографій для отримання візи має бути високим, без видимих ​​дефектів, на матовому папері з чітким контуром зображення.
 
Робота і навчання в Німеччині

 

Всі статті для мандрівників

 

Для получения напишите свой телефон:
Необходимо заполнить поле "Имя, Телефон"