ПАСПОРТНО-ВІЗОВИЙ ПАРТНЕР

Допомога в оформленні
документів

telephone +38 (044) 537-13-53
kievstar +38 (097) 295-53-33 
mts +38 (099) 164-53-33 

Зв'язок online
Додайте нас в Viber. Фахівці Паспортно-візового Партнеру дадуть відповідь на усі ваші питання

Курс евро


Останні відгуки

Кожен відгук оснований на особистому досвіді клієнта

Алина Горбенко  

Спасибо большое, что очень быстро помогли оформить...

Ирина 

Большое спасибо сотрудникам центра за быструю и ка...

Александра Join UP!Ирпень 

Сотрудничаем с паспортно - визовым сервисом уже по...

Залишити відгук Дивитись всі відгуки
Заказать визу
Новини

28.06.2021

Які документи можуть знадобитися для поїздки у відпустку

Для того, щоб уникнути будь-яких, навіть самих дрібних і несподіваних сюрпризів з документами під час відпусток і не зіпсувати ...

28.05.2021

Електронні паспорти вже в Україні

Парламент ухвалив у другому читанні Закон «Про внесення змін до Закону України Про Єдиний державний демографічний реєстр ...

28.03.2021

Отримання ID-картки в 2021 році

ID-карта - це документ нового зразка, що підтверджує особу громадянина України. Він прийшов на зміну паспорту-книжечки в січні ...

Медичне страхування для отримання шенгенської візи

Згідно рішення ЄС (2004/17 / ЄС від 22 12 2003) одним з обов'язкових документів для оформлення візи є поліс медичного страхування. Медична страховка для шенгенської візи повинна оформлятися на термін, який відповідає періоду дії самої візи. У разі відсутності страхового поліса при подачі документів у видачі візи відмовлять. Поліс медичного страхування необхідно мати при собі під час проходження прикордонного та митного контролю і пред'явити його.

 
Поліс медичного страхування повинен відповідати наступним вимогам:
 
 • Покривати всі витрати, пов'язані з поверненням з медичних причин, наданням невідкладної медичної допомоги та термінової госпіталізацією під час перебування на території країн Шенгенської угоди.
 • Діяти на території всіх країн Шенгенської зони.
 • Мінімальна сума покриття - 30 000 євро.
 • Поліс повинен бути оформлений акредитованими страховими компаніями.
 • Всі дані в страховому полісі повинні бути правильними (ПІБ, повна домашня адреса проживання, номер закордонного паспорта і дата народження).
 • Страхувальником може виступати тільки повнолітня особа. У разі подання документів для неповнолітніх, страхувальником повинні виступати батьки або довірена особа.
 
Під час подачі документів на візу необхідно пред'явити оригінал поліса разом з копією. Документи, що засвідчують замовлення поліса не приймаються.
 
Заявники, які внесені до особистого, корпоративного або сімейного страхового медичного полісу поручителя або сторони, що запрошує, повинні надати документи, що засвідчують його відповідність вимогам Шенгенської угоди.
 • Страховий поліс повинен бути заповнений на комп'ютері і роздрукований на принтері. Страховка не буде прийнята, якщо заповнена від руки.
 • У випадки групової поїздки, можна в один сертифікат вписати всіх учасників.
 • Страховка повинна оформлятися на весь термін дії візи.
 • У разі, подачі заяви на отримання мультивізи досить надати страховку покриває дати першої поїздки. Заявник повинен окремо оформляти поліс медичного страхування для кожного наступного перебування в Шенгенських країнах.
 • При запиті візи з одноразовим або двох в'їздів, необхідно оформити поліс медичного страхування на період, який включає в себе всі дні перебування + запланований день від'їзду + 15 додаткових днів. В такому випадку віза може бути видана Комунальним з гнучким терміном перебування.
У страховому полісі повинна бути вказана сума франшизи. Франшиза - це не виплачується сума при настанні страхового випадку. Вона буває умовною і безумовною. У першому випадку, сума менше франшизи не відшкодовуватиметься, а якщо вона буде більше неї - то повністю відшкодовується. Якщо франшиза безумовна, то виплачується вся сума за вирахуванням франшизи. Наприклад, якщо в документах вказана франшиза 100 євро, то при витратах на суму 150 євро, Заявнику буде відшкодована лише сума в розмірі 50 євро (витрати більше 100 євро).
Рекомендації мандрівникам. Готівка чи кредитка?

 

Всі статті для мандрівників

 

Для получения напишите свой телефон:
Необходимо заполнить поле "Имя, Телефон"