Прихід осені - не привід сидіти вдома, адже попереду ще оксамитовий сезон. Саме час вибрати країну на свій смак і відправитися в нову подорож.
Греція. Середземноморські країни - це райський куточок для розпещеного туриста. Тут один з найтриваліших сезонів по жовтень включно, найчистіші пляжі, багата флора і фауна, гідне обслуговування в готелях і ресторанах. Однак Греція відома не тільки серед тих, хто вважає за краще погрітися на сонечку. Сюди приїжджають сотні тисяч іноземців заради паломництва і пам'яток. Вашій увазі представлені фестивалі, найдавніші міста, яскрава архітектура древніх Греків і безліч всього смачного.
Кіпр. Райський острів з білими піщаними пляжами, яскравою природою, безкрайнім морським узбережжям. Прекрасний клімат приваблює наших співгромадян, адже у вересні-жовтні тут друге літо: починається збір фруктового і овочевого врожаю. Погода залишається дуже приємною: вдень дуже тепло, вночі по-літньому прохолодно. Туристів з радістю приймають у всіх курортних куточках.
Чорногорія. Одна з найкрасивіших країн світу, популярна серед наших туристів - Чорногорія. Переваги цієї країни очевидні: немає мовних бар'єрів, не потрібна віза. А значить, можна купити квитки в цю країну прямо зараз і тут же зібрати валізи. Вашій увазі представлені чудові гори, лагуна Адріатичного моря, прекрасні вина.
Туреччина. Один з найпопулярніших напрямків для туристів, яким цікавий пляжний відпочинок. Однак і без цього в країні є на що подивитися: місцеві визначні пам'ятки, відомі місця, архітектура, ринки зі своїм колоритом, а також екзотичні фрукти. Туреччина є однією з найбільш доступних за ціною країн для іноземців.
Єгипет. Згадуючи Туреччину, варто також розповісти і про Єгипет - інший популярний напрямок. У вересні-листопаді в країні переважає більш сприятливий клімат. Сезон дощів ще не настав, а сонце вже пече не так яскраво. Погода тепла й приваблива не тільки для купання, але і для огляду визначних пам'яток - музеїв, пірамід, усипальниць.

Таїланд. Для цієї екзотичної країни бум туристів припадає саме на оксамитовий сезон завдяки приємній погоді без злив і спеки. Найпопулярнішими напрямками є Пхукет і Паттайя. Туристів приваблює місцевий колорит, цікава кухня, розвинена інфраструктура і розваги на будь-який смак.

З початку дії безвізу у в'їзді в ЄС відмовлено 51 українцю – Держприкордонслужба
Оформлення загранпаспорту