ПАСПОРТНО-ВІЗОВИЙ ПАРТНЕР

Допомога в оформленні
документів

telephone +38 (044) 537-13-53
kievstar +38 (097) 295-53-33 
mts +38 (099) 164-53-33 

Зв'язок online
Додайте нас в Viber. Фахівці Паспортно-візового Партнеру дадуть відповідь на усі ваші питання

Курс евро


Останні відгуки

Кожен відгук оснований на особистому досвіді клієнта

Алина Горбенко  

Спасибо большое, что очень быстро помогли оформить...

Ирина 

Большое спасибо сотрудникам центра за быструю и ка...

Александра Join UP!Ирпень 

Сотрудничаем с паспортно - визовым сервисом уже по...

Залишити відгук Дивитись всі відгуки
Заказать визу
Новини

28.06.2021

Які документи можуть знадобитися для поїздки у відпустку

Для того, щоб уникнути будь-яких, навіть самих дрібних і несподіваних сюрпризів з документами під час відпусток і не зіпсувати ...

28.05.2021

Електронні паспорти вже в Україні

Парламент ухвалив у другому читанні Закон «Про внесення змін до Закону України Про Єдиний державний демографічний реєстр ...

28.03.2021

Отримання ID-картки в 2021 році

ID-карта - це документ нового зразка, що підтверджує особу громадянина України. Він прийшов на зміну паспорту-книжечки в січні ...

Електронні паспорти вже в Україні

Парламент ухвалив у другому читанні Закон «Про внесення змін до Закону України Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»(проект № 4355).

Дані зміни передбачають можливість для громадян України, на законному рівні, використання електронного паспорту для виїзду за кордон.

Іншими словами, з 23 серпня 2021 року, а саме з цього моменту даний Закон вступить в силу, всі у кого є ID-карта або біометричний закордонний паспорт, зможуть користуватися е-паспортом, встановивши мобільний додаток «Дія» на своєму смартфоні.

 

Україна - перша країна в світі, яка ввела повноцінні е-паспорти. Це означає, що вони будуть мати таку ж юридичну силу, як і паперові аналоги.

Примітно те, що всі дані для е-паспорта і е-паспорта для виїзду за кордон будуть внесені автоматично з ID-карти і біометричного закордонного паспорта. А ось відобразити в додатку інформацію з паперових паспортів старого зразка не вийде, так як завантажити таку інформацію в автономному режимі просто неможливо.

Саме тому Мінціфри для початку рекомендують громадянам України отримати ID-карту і біометричний закордонний паспорт.

Які переваги дасть це нововведення?

За допомогою цифрових паспортів ви зможете:

  • Користуватися держпослугами.
  • Оформляти юридичні та нотаріальні документи.
  • Користуватися банківськими послугами.
  • Подорожувати і оформляти проїзні документи.
  • Влаштовуватися на роботу.

Електронний паспорт діє на території всієї України, а ось для перетину кордону поки що потрібен звичайний закордонний паспорт. Щоб можна було подорожувати з е-паспортом, його повинні визнати за кордоном. Імовірність того, що це станеться, ще до моменту вступу в силу даного Закону, досить велика.

Чи потрібно відмовлятися від старих паспортів?

Змусити людину відмовитися від традиційного паспорта ніхто не має права. Однак на сьогоднішній день цифрові технології здатні реально полегшити, а головне, убезпечити життя людини, щоб його документами не змогли скористатися шахраї і аферисти.

Безпека - це головний пріоритет е-паспорта і е-паспорта для виїзду за кордон. Так ваші дані, та й сам документ, не зможуть потрапити в чужі руки. Скористатися цифровим паспортом не зможе ніхто, крім вас самих.

Чи можливий витік персональних даних?

Використання ваших персональних даних неможливо, так як при підтвердженні особистості через "Дію", персональні дані не передаються. Крім того, у додатку немає своєї бази даних, де зберігаються ваші паспорта. "Дія" лише зчитує інформацію з існуючого реєстру документів.

У Міністерстві цифровий трансформації України зроблять все можливе, щоб всі бажаючі користуватися електронними документами змогли робити це на всі 100%. Для цього потрібно лише скоріше оформити ID- карту або закордонний паспорт. Туристичне агентство «Паспортно-Візовий Партнер» допоможе вам без зайвого клопоту і витрат часу оформити будь-які документи, що засвідчують особу. Ми вміємо працювати без суєти і зайвої бюрократії. Зателефонуйте нам і отримаєте кваліфіковану безкоштовну консультацію. Приходьте до нас і ми доведемо вам, що отримати документи може бути так само просто, як прогулятися на свіжому повітрі.

Справка переселенця

Для получения напишите свой телефон:
Необходимо заполнить поле "Имя, Телефон"